• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Resetowanie ustawień cmd w windows

Object Storage Arubacloud
0 głosów
76 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia w Sprzęt komputerowy przez wojtas29321932942 Początkujący (380 p.)

Jak wyczyścić ustawienia cmd ponieważ wystąpił u mnie problem przedstawiony na załączonym obrazku.

Próbowałem już sposobów z yt na reset ustawień cmd ale nic mi nie zadziałało.

 

komentarz 12 kwietnia przez adrian17 Ekspert (345,160 p.)
Nie rozumiem jaki błąd masz na myśli, to co widzę to że masz tysiąc otwartych okien cmd, z komunikatem o błędzie.

Chodzi o to że nie ma paska tytułu?
komentarz 12 kwietnia przez wojtas29321932942 Początkujący (380 p.)
tak właśnie o pasek tytułu chodzi bo sobie namieszałem w ustawieniach cmd wyłączyłem pasek tytułu i nie umie tego naprawić.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia przez Sefinek Obywatel (1,180 p.)

Ale chodzi ci o reset ustawień terminala windows? Czy o co?

Ustawienia WT są w plikach json, w lokalizacji C:\Users\<USERNAME>\AppData\Local\Microsoft\Windows Terminal
Wystarczy je usunąć

komentarz 12 kwietnia przez wojtas29321932942 Początkujący (380 p.)
Nie znalazłem tego folderu nie ma u mnie go
komentarz 12 kwietnia przez Sefinek Obywatel (1,180 p.)

Hm. A C:\Users\<USERNAME>\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsTerminal_8wekyb3d8bbwe\LocalState ?

komentarz 12 kwietnia przez wojtas29321932942 Początkujący (380 p.)

Znalazłem to 

Dzięki smiley

komentarz 12 kwietnia przez Sefinek Obywatel (1,180 p.)
Usuń te wszystkie pliki najlepiej, bo i tak nie masz niestandardowej konfiguracji z tego co widać na pierwszym zrzucie
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia przez adrian17 Ekspert (345,160 p.)
Zakładam że to jest nowy windows terminal, więc żeby pokazał się pasek tytułu spróbuj wyłączyć focus mode; otwórz command palette (ctrl+shift+p) i "toggle focus mode".

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 312 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 12 wizyt

92,592 zapytań

141,441 odpowiedzi

319,700 komentarzy

61,975 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...